Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 g mp 500 coli top NIVEUS MONDI
- Număr anunț
- DA21415092
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.420 RON
- Valoare atribuită
- 69.420 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 15:02
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.10.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69.420 RON
din 69.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro