Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI ŞI ROLE STERILIZARE

Număr anunț
DA21409637
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
CRISMED SRL (CUI RO17750635)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.547,24 RON
Valoare atribuită
1.657,24 RON
Data publicării
08.10.2018 11:31
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.657,24 RON

din 1.547,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.