Ofertă acceptată Cumpărare directă

Arzator de lipire Rothemberger

Număr anunț
DA22241134
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
SMART TOOLS SIB SRL (CUI RO18454212)
Cod CPV
42661100-8 · Echipament de lipire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.728,60 RON
Valoare atribuită
2.728,60 RON
Data publicării
17.01.2019 15:12
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
17.01.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.728,60 RON

din 2.728,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.