Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BARBOTOR UNICA FOLOSINTA, 340 ml
- Număr anunț
- DA21768813
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI RO13878004)
- Cod CPV
- 33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:02
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro