Ofertă acceptată Cumpărare directă

Recipient preincarcat apa sterila apirogenica

Număr anunț
DA21768045
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI RO13878004)
Cod CPV
33186100-8 · Oxigenator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.220 RON
Valoare atribuită
5.220 RON
Data publicării
16.11.2018 10:34
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.220 RON

din 5.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.