Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 71,6% sub estimat
Teste
- Număr anunț
- DA21762045
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 204.375 RON
- Valoare atribuită
- 58.125 RON 71,6% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2018 14:53
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.125 RON
din 204.375 RON estimat
71,6%
Adjudecat la 28,4% din estimat · economie 146.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.