Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWT 80 HX Motopompa apa murdara AGT motor HONDA GX 240 , debit 1300 l/min

Număr anunț
DA21422774
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
Furnizor / câștigător
TEHNO CENTER INT SRL (CUI 16942160)
Cod CPV
42122100-1 · Pompe pentru lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.994,95 RON
Valoare atribuită
3.994,95 RON
Data publicării
09.10.2018 12:03
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.994,95 RON

din 3.994,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.