Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de intretinere ascensoare hidraulice si montcharge
- Număr anunț
- DA22246110
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- VALCRIS ASCENSOARE SERVICII SRL (CUI 30885354)
- Cod CPV
- 50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.510 RON
- Valoare finală
- 3.510 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 11:41
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.01.2019 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.