Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VISIPAQUE 320MGI/ML- 50ML x10FL - IODIXANOLUM
- Număr anunț
- DA21747282
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.102,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.102,25 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 14:19
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.102,25 RON
din 2.102,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro