Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie tractoras Baza sportiva Carbunari
- Număr anunț
- DA22241814
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCHI BIATLON (CUI 4204020)
- Furnizor / câștigător
- IOSKANIR S.R.L. (CUI RO27750462)
- Cod CPV
- 50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484,87 RON
- Valoare atribuită
- 484,87 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 16:27
- Termen limită
- 22.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 17.01.2019 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
484,87 RON
din 484,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro