Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Aspirator cu spalare ZELMER Aquawelt Plus ZVC762SP, wet & dry, 2.5 l, 1700 W, albastru+deterg
- Număr anunț
- DA21770774
- Autoritate contractantă
- SC ECOVOL SA (CUI 21551614)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739,32 RON
- Valoare atribuită
- 739,32 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 12:09
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 12:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
739,32 RON
din 739,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro