Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelopa GT Radial 195/70R15C 104/102R WT2 Cargo - Iarna
- Număr anunț
- DA21768687
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
- Furnizor / câștigător
- TRUCK & TRAYLER PARTS SRL (CUI RO32475814)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.072 RON
- Valoare atribuită
- 1.072 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 10:57
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.072 RON
din 1.072 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro