Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator multifunctional Karcher WD 6 P Premium, Aspirare umeda si uscata, 30 l, Furtun 2.2 m, 130
- Număr anunț
- DA21767372
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.722 RON
- Valoare atribuită
- 6.722 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 10:11
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.722 RON
din 6.722 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro