Ofertă acceptată Cumpărare directă

motorina euro 5,

Număr anunț
DA21766773
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
KARLO-ROBERTO TRADE-COM SRL (CUI RO25602150)
Cod CPV
09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
456,95 RON
Valoare atribuită
456,95 RON
Data publicării
16.11.2018 09:48
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

456,95 RON

din 456,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.