Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SENNHEISER EW 100 G4-835-S 1G8
- Număr anunț
- DA21763559
- Autoritate contractantă
- TEATRUL MAGHIAR DE STAT "CSIKY GERGELY (CUI 2491141)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.251,27 RON
- Valoare atribuită
- 2.251,27 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 15:56
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.251,27 RON
din 2.251,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro