Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelope 185/65R15 iarna 88T Matador MP92 ( 4 buc ) si montaj/echilibrare
- Număr anunț
- DA21762902
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SFANTA MARIA VEDEA (CUI 4318385)
- Furnizor / câștigător
- DELTA PLUS TRADING SRL (CUI RO6865630)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 704,03 RON
- Valoare atribuită
- 704,03 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 15:24
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
704,03 RON
din 704,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro