Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatie si intretinere Fiat

Număr anunț
DA21761871
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 RASNOV (CUI 29413102)
Furnizor / câștigător
ROSENAU JUNIOR SERV SRL (CUI RO29581181)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.686,42 RON
Valoare atribuită
1.686,42 RON
Data publicării
15.11.2018 14:46
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.686,42 RON

din 1.686,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.