Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Autoutilitara IVECO DAILY, cu platforma, 3,3 to
- Număr anunț
- DA21760952
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
- Furnizor / câștigător
- QUANTAS WORKS SRL (CUI RO29391055)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.400 RON
- Valoare atribuită
- 17.400 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 14:12
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.400 RON
din 17.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro