Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou publicitar luminos

Număr anunț
DA21760831
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3 (CUI 4340234)
Furnizor / câștigător
VISION & SIGN S.R.L. (CUI 25654019)
Cod CPV
79340000-9 · Servicii de publicitate si de comercializare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500 RON
Valoare atribuită
3.500 RON
Data publicării
15.11.2018 14:08
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.500 RON

din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.