Ofertă refuzată Cumpărare directă

Paine alba feliata 300g Vel Pitar Pitesti

Număr anunț
DA22318150
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
Furnizor / câștigător
VEL PITAR SA (CUI RO21229091)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16,60 RON
Valoare finală
16,60 RON
Data publicării
31.01.2019 11:05
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.