Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie de perete, 183x183 cm, 2x3 Profi

Număr anunț
DA21763355
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IANCULUI (CUI 23995214)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
32351200-0 · Ecrane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
870,56 RON
Valoare atribuită
870,56 RON
Data publicării
15.11.2018 15:45
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870,56 RON

din 870,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.