Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem de securizare sediu conform anunt ADV1044739/26.10.2018 D.G.P.I.
- Număr anunț
- DA21757676
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.229,13 RON
- Valoare atribuită
- 6.229,13 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:19
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.229,13 RON
din 6.229,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro