Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER METALIC

Număr anunț
DA22341644
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
CAR SERVICE SRL (CUI RO15251698)
Cod CPV
44163210-5 · Coliere de strangere pentru tevi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10,36 RON
Valoare atribuită
10,36 RON
Data publicării
05.02.2019 09:20
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10,36 RON

din 10,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.