Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inspectie tehnica periodica

Număr anunț
DA22341476
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
NELLVA IMPEX SRL (CUI RO7311306)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare atribuită
126,05 RON
Data publicării
05.02.2019 09:10
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,05 RON

din 126,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.