Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor coduri bare Motorola Zebra Symbol LS2208, USB, stand alb, COMPATIBIL CASE MARCAT DATECS DP25

Număr anunț
DA22336103
Autoritate contractantă
EDILUL C.G.A. S.A. (CUI RO11339178)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376,47 RON
Valoare atribuită
376,47 RON
Data publicării
04.02.2019 11:58
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

376,47 RON

din 376,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.