Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PIESE PENTRU UTILAJE AGRICOLE

Număr anunț
DA22336067
Autoritate contractantă
COMUNA BANITA (CONSILIUL LOCAL BANITA) (CUI 8713590)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
Cod CPV
16810000-6 · Piese pentru utilaje agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.146,66 RON
Valoare atribuită
5.146,66 RON
Data publicării
04.02.2019 11:57
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.146,66 RON

din 5.146,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.