Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rigla din aluminiu, 30cm, = 7 buc;cartus CE 505X= 4 buc; bada adeziva scoci cu dispenser=3 buc;

Număr anunț
DA21763418
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA CALARASI (CUI 9879630)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39292500-0 · Rigle (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220,64 RON
Valoare atribuită
220,64 RON
Data publicării
15.11.2018 15:49
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

220,64 RON

din 220,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.