Ofertă acceptată Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE

Număr anunț
DA21752352
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Vornicu Simion Tautu" Comanesti (CUI 16081583)
Furnizor / câștigător
MAYDAY SRL (CUI RO6370223)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.888 RON
Valoare atribuită
3.888 RON
Data publicării
15.11.2018 09:16
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
15.11.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.888 RON

din 3.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.