Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALEZE (PATURICI ABSORBANTE) DE UNICA FOLOSINTA SENI SOFT BASIC 60x90
- Număr anunț
- DA22333865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.214 RON
- Valoare atribuită
- 2.214 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 10:04
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.214 RON
din 2.214 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro