Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru intocmire Nomenclator Stradal

Număr anunț
DA22326895
Autoritate contractantă
Comuna Blejesti (CUI 6853163)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare finală
60.000 RON
Data publicării
01.02.2019 11:03
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.