Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor (TV) Smart LED LG 43LK5900PLA, 108 cm (43 inch), Full HD, negru

Număr anunț
DA21767648
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "FLORILOR" CUMPANA (CUI 28037891)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare atribuită
1.290 RON
Data publicării
16.11.2018 10:21
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.290 RON

din 1.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.