Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnituri birou

Număr anunț
DA22340987
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CAROL I (CUI 3126780)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30195911-1 · Accesorii pentru table de scris albe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
05.02.2019 08:37
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.