Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu cu senzor spo2 complet (dintr-o bucata) pt Mindray MEC 1000
- Număr anunț
- DA21402673
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690 RON
- Valoare atribuită
- 749,31 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 13:53
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
749,31 RON
din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro