Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Analize chimice din probe de apa uzate si namoluri
- Număr anunț
- DA22339736
- Autoritate contractantă
- APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
- Furnizor / câștigător
- WESSLING ROMANIA SRL (CUI RO15444907)
- Cod CPV
- 71900000-7 · Servicii de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.840 RON
- Valoare atribuită
- 2.840 RON
- Data publicării
- 04.02.2019 15:21
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 15:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.840 RON
din 2.840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro