Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si intretinerea aparatelor de masurare
- Număr anunț
- DA21761737
- Autoritate contractantă
- ORASUL HOREZU - CONSILIUL LOCAL HOREZU (CUI 2541479)
- Furnizor / câștigător
- EXACTA SRL (CUI 7899738)
- Cod CPV
- 50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.434 RON
- Valoare atribuită
- 2.434 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 14:41
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.434 RON
din 2.434 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro