Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ciment

Număr anunț
DA21744176
Autoritate contractantă
TERMO CRAIOVA SRL (CUI RO30818118)
Furnizor / câștigător
OPREA I. GABRIEL RĂZVAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27905605)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
798,50 RON
Valoare finală
798,50 RON
Data publicării
14.11.2018 12:31
Data finalizării
16.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.