Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zyxel Licence for ZyWALL Firewall ApplianceLIC-BUN,E-iCard 1 YR Content Filtering/Anti-Spam/Kaspersk

Număr anunț
DA22240320
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Furnizor / câștigător
ITLAB SERVICES & SECURITY SRL (CUI RO30928269)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.426 RON
Valoare atribuită
2.426 RON
Data publicării
17.01.2019 14:25
Termen limită
22.01.2019 17:00
Data finalizării
18.01.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.426 RON

din 2.426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.