Ofertă refuzată Cumpărare directă

CREION

Număr anunț
DA22321794
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30192130-1 · Creioane (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1,90 RON
Valoare finală
1,90 RON
Data publicării
31.01.2019 14:16
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.