Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rola plotter draft A0+, 80 g/mp, 914 mm x 90 m EVOLUTION

Număr anunț
DA22316898
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Tony Bulandra (CUI 27309416)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,40 RON
Valoare finală
292,40 RON
Data publicării
31.01.2019 10:04
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.