Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARAFINA HISTOLOGICA CU CEARA
- Număr anunț
- DA22345340
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 09221200-6 · Parafina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650 RON
- Valoare atribuită
- 1.650 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 12:28
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.650 RON
din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro