Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NCV RACORD FLEXIBIL FERRO 1/2-3/8 50 CM
- Număr anunț
- DA21770459
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
- Furnizor / câștigător
- VALCIU & CO S.R.L. (CUI RO3721087)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7,14 RON
- Valoare atribuită
- 7,14 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 12:00
- Termen limită
- 21.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7,14 RON
din 7,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro