Ofertă acceptată Cumpărare directă

TELWIN - FORCE 165 - INVERTOR SUDURA, 140 A, VALIZA SI ACCESORII

Număr anunț
DA21768261
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ELECTROTIMIS" TIMISOARA (CUI 4250859)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
663,86 RON
Valoare atribuită
663,86 RON
Data publicării
16.11.2018 10:41
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
16.11.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

663,86 RON

din 663,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.