Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cuptor cu microunde Daewoo KOR-6S2BWO, 20 litri, 800 W, Digital , Alb [KOR-6S2BWO]
- Număr anunț
- DA22343506
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,88 RON
- Valoare atribuită
- 226,88 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 10:54
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,88 RON
din 226,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro