Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 38,7% sub estimat
Motorina standard iarna, vrac din depozite OMV PETROM S.A
- Număr anunț
- DA22343046
- Autoritate contractantă
- Centru Scolar pentru Educatie Incluziva Orizont Oradea (CUI 27449371)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.340 RON
- Valoare atribuită
- 36.960 RON 38,7% sub estimat
- Data publicării
- 05.02.2019 10:29
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.960 RON
din 60.340 RON estimat
38,7%
Adjudecat la 61,3% din estimat · economie 23.380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.