Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HEMATOXILINA HARRIS PT. PAPANICOLAU / histologie - MERCK - FLACON 500 ml
- Număr anunț
- DA21757649
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC FILANTROPIA (CUI 4532388)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 24200000-6 · Coloranti si pigmenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.720 RON
- Valoare atribuită
- 2.720 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 12:18
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.11.2018 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.720 RON
din 2.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro