Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie ECO Videoprinter Mitsubishi K 65 HD, 110mmx20m ORIGINALA

Număr anunț
DA22340494
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
22993100-8 · Hartie sau carton fotosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,20 RON
Valoare atribuită
239,20 RON
Data publicării
04.02.2019 18:12
Termen limită
10.02.2019 17:00
Data finalizării
05.02.2019 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,20 RON

din 239,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.