Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covor camera, diverse culori, dimensiune 2m/3m
- Număr anunț
- DA21415850
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39530000-6 · Covoare, presuri si carpete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.750 RON
- Valoare atribuită
- 4.750 RON
- Data publicării
- 08.10.2018 15:41
- Termen limită
- 13.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.10.2018 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.750 RON
din 4.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro