Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cărți de vizită 100 buc

Număr anunț
DA22340207
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE GIMNASTICA (CUI 4203830)
Furnizor / câștigător
BTL CREATIVE COMMUNICATION SRL (CUI RO14774354)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24 RON
Valoare atribuită
24 RON
Data publicării
04.02.2019 16:01
Termen limită
09.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 18:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24 RON

din 24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.