Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medicamente

Număr anunț
DA21410864
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
VIOLACEEA FARM SRL (CUI RO30789144)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944,17 RON
Valoare atribuită
944,17 RON
Data publicării
08.10.2018 12:16
Termen limită
13.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944,17 RON

din 944,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.