Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcator frontal DEUTZ - KHD, model F4193
- Număr anunț
- DA21760517
- Autoritate contractantă
- S.C. ECO-SAL S.A. (CUI RO24898139)
- Furnizor / câștigător
- QUANTAS WORKS SRL (CUI RO29391055)
- Cod CPV
- 43250000-0 · Incarcatoare cu bena frontala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.700 RON
- Valoare atribuită
- 29.700 RON
- Data publicării
- 15.11.2018 13:57
- Termen limită
- 20.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.11.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29.700 RON
din 29.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro